Witamy na stronie Klubu Turystów Górskich i Narciarzy Watra PTTK w Głogowie!
Rudawy Janowickie

Rudawy Janowickie jesienią

Trzeba mieć dużo szczęścia aby trafić na okienko pogodowe, na ciepły, słoneczny, jesienny dzień. My takie mieliśmy w niedzielę 11 października. Wcześniej i później było wietrznie, zimno i deszczowo. Jak na tę porę na szlakach dość dużo ludzi i tych starszych i z małymi dziećmi. Nas była garstka, częściej się ostatnio spotykamy na pogrzebach niż na zorganizowanych, górskich, klubowych wyjazdach. Ten był chyba ostatni w tym roku. A co będzie dalej to nikt nie wie. O tym czy odbędzie się na początku listopada zebranie poinformujemy członków klubu, w zależności od tego jak rozwijać się będzie sytuacja epidemiologiczna i związane z tym obostrzenia.

Kilka zdjęć z wyjazdu w Rudawy Janowickie można znaleźć w galerii.

Dodał: Administrator, dnia 01.10.2020, 21:42.
Komentarze [1]

[skomentuj] [wróć do newsów]

Kamil Lewandowski, dnia 09.07.2022, 14:10
Kamil Lewandowski Legnica, dn.09.07.2022r.
ul. Warmińska 4/10
59-220 Legnica
tel. kom.: 508 253 370

Szanowni Państwo!
Wspaniałe, kształcące, rozwijające, ciekawe i wciągające są te Państwa Wycieczki ! ! Tak trzymać dalej! ! :-) Szkoda tylko, że mieszkam w Legnicy, a nie w Głogowie. Chodzi mi też o tanie, lub bezpłatne Wycieczki Autokarowe Jednodniowe, blisko w Karkonosze i okolice (np. do Karpacza, Szklarskiej Poręby, do Sztolni Walimskich, w Góry Stołowe, do Szczelińca Wielkiego, do Schroniska Samotnia, do Zamku Książ, do Wąwozu Myśliborskiego, do Wodospadu Kamieńczyka, do Wodospadu Szklarki itp.) bez wyżywienia, z dużym dofinansowaniem z gminy, lub z budżetu centralnego, bądź unijnego, bo jestem ubogi i taka Wycieczka Autokarowa nie może być dla mnie droższa, niż 20-30 złotych za osobę. U mnie w Legnicy też jest PTTK, ale mają tak drogie wycieczki, że nie jeżdżę z nimi. W legnickim PTTK jest drożyzna dla bogatych szczęściarzy, bo tutaj wycieczki zaczynają się od 90 złotych w górę. Dla mnie to nieosiągalny luksus. Nie mam własnego samochodu, nigdzie wcale nie jeżdżę, nawet autobusami miejskimi z powodu ubóstwa, bo bilety drogie. Mam tylko rower. Przez mój brak pieniędzy siedzę ciągle w domu i mam tego dosyć, bo ile tak można siedzieć w tej Legnicy??? To aż niezdrowe dla psychiki. Codziennie monotonia i to samo, żadnych nowych wrażeń. Może by była możliwość, by po drodze takiej Jednodniowej Wycieczki Autokarowej z Głogowa w Karkonosze autokar zabrał mnie na przystanku w Legnicy w trasę takiej wycieczki?? Mój Tel.: 508 253 370 Proszę o odpowiedź. Dziękuję!
Pozdrawiam Serdecznie!
spragniony wycieczek-Kamil Lewandowski z Legnicy